נוהלי פרטיות

תקנון פרטיות זה נכתב בשביל להסביר כיצד המידע על המשתמשים הקונים באתר נאסף על מנת לשפר את חווית הלקוח שלך

כאשר לקוח נכנס לאתר באופן אוטומטית האתר אוסף מידע כגון המכשיר ממנו נכנס המשתמש(מחשב, טלפון נייד וכדומה) ,אזור מגורים וכתובת אייפי.

כאשר אתה מסייר באתר נאסף מידע על האופן בו נכנסת לאתר ועל איזה מוצרים לחצת יותר ועל איזה פחות. למידע זה קוראים ''מידע המכשיר''.

מידע המכשיר נאסף בכמה טכנולוגיות שונות כגון ''עוגיות'', ''קבצי כניסה'', ''תגיות'' ו''פיקסלים''

כאשר אתה מבצע רכישה אתה מתבקש לכתוב מידע אישי כגון השם המלא שלך, כתובת השילוח, פרטי תשלום כגון פרטי אשראי או פייפאל, אימייל, מספר טלפון אישי. כל המידע הנ''ל נקרא ''מידע הזמנה''

התשלום באתר מאושר ומאובטח על ידי חברות כרטיסי האשראי. לא ישמרו פרטים אלו באתר

 

על ידי הזנת מספר הטלפון שלך בעגלה ואתחול רכישה, הרשמה באמצעות טופס המנוי שלנו או מילת מפתח, אתה מסכים שנוכל לשלוח לך הודעות טקסט (עבור ההזמנה שלך, כולל תזכורות עגלה נטושה) והצעות שיווק בטקסט. הודעות טקסט שיווקיות לא יעלו על 5 בחודש. אתה מאשר שהסכמה אינה תנאי לכל רכישה.
אם ברצונך לבטל את הרישום לקבלת הודעות טקסט שיווקיות והתראות, השב ב-STOP לכל הודעה ניידת שנשלחה מאיתנו או השתמש בקישור ביטול הרישום שסיפקנו לך בכל אחת מההודעות שלנו. אתה מבין ומסכים ששיטות חלופיות לביטול הסכמה, כגון שימוש במילים או בקשות חלופיות, לא ייחשבו כאמצעי סביר לביטול הסכמה. ייתכן שיחולו תעריפי הודעות ונתונים.
לכל שאלה אנא שלח הודעה HELP למספר שממנו קיבלת את ההודעות. אתה יכול גם לפנות אלינו למידע נוסף. אם ברצונך לבטל את הסכמתך, עקוב אחר הנהלים שלמעלה.

המידע האישי שנאסף עליך בעת הרכישה כגון אימייל ומספר טלפון ישמש אותנו כדי לתקשר איתך על עדכונים בנושא מצב ההזמנה ומיקומה בדרך אליך.

 

אנו משתמשים בחלק מ''מידע המכשיר'' על מנת גם למנוע סיכונים והונאות עתידיות.

 

על מנת לקרוא עוד על איך האתר משתמש במידע שנאסף ניתן לקרוא בקישורים אלו:

 

https://www.shopify.com/legal/privacy

 

https://www.google.com/intl/en/policies/privacy

לבסוף, אנו עשויים גם לשתף את המידע האישי שלך בכדי לציית לחוקים ולתקנות החלים, להגיב על זימון, צוחיפוש או בקשה חוקית אחרת לקבלת מידע שאנו מקבלים, או כדי להגן על זכויותינו בדרך אחרת
פרסום התנהגותי כמתואר לעיל, אנו משתמשים במידע האישי שלך בכדי לספק לך פרסומות ממוקדות אותקשורת שיווקית שלדעתנו עשויות לעניין אותך. למידע נוסף על אופן פעולת הפרסום הממוקד ניתן לקרוא כאן
http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work
לתשומת לבך, אנו לא משנים את איסוף הנתונים והנהלי השימוש באתר שלנו כאשר אנו רואים אות אל עקוב מדפדפן שלך.
הזכויות שלך: אם אתה תושב אירופה, יש לך את הזכות לגשת למידע אישי שאנו מחזיקים בנו ולבקש שהתיקון האישי שלך יתוקן, יעודכן או יימחק. אם ברצונך לממש זכות זו, אנא צור איתנו קשר באמצעות פרטי הקשר למטה.
בנוסף, אם אתה תושב אירופה, נציין כי אנו מעבדים את המידע שלך על מנת למלא חוזים שעשויים להיות איתך (למשל אם תבצע הזמנה דרך האתר), או בדרך אחרת לקיים את האינטרסים העסקיים הלגיטימיים שלנו המפורטים לעיל. בנוסף, שימו לב כי המידע שלכם יועבר מחוץ לאירופה, כולל לקנדה וארצות הברית.
שמירת נתונים כאשר אתה מבצע הזמנה דרך האתר, אנו נשמור על פרטי ההזמנה שלך עבור הרשומות שלנו אלא אם תבקש מאיתנו למחוק מידע זה.
שינויים אנו עשויים לעדכן מדיניות פרטיות זו מעת לעת על מנת לשקף, למשל, שינויים בפרקטיקות שלנו או מסיבות תפעוליות, משפטיות או רגולטוריות אחרות.
צור קשר

למידע נוסף על נוהלי הפרטיות שלנו, אם יש לך שאלות או אם ברצונך להגיש תלונה, אנא צור איתנו קשר בדואר אלקטרוני בדואר באמצעות הפרטים המפורטים להלן:

yourbestfriendshops@gmail.com
yourbestfriendshop
[Re: Privacy Compliance Officer]